Stali bywalcy :)

poniedziałek, 28 października 2019

29 / 2019

Gdyby nie to, że mnie wcześniej SzM wkurzył na maksa i doprowadził na kres kresów, a potem przepraszająco potulił, no więc gdyby nie ten wstęp, to byłby bardzo fajny weekend. Serio.
Piątek, no fakt, piątek nie był fajny, jakoś nie było nam do rozmowy, on, SzM znaczy się, ciągnął na wycieczkę, ja chciałam pobyć w domu, że niby z Małą, która jak się okazało i tak miała wychodne plany. Spędziliśmy ten piątek przed tv, ja trochę z książką, tak jakoś niejakoś.
Sobota jednak wyjazdowa, dość daleko, bo w sumie zrobiliśmy prawie 400 km. Okoliczności były ładne, jesienne, kolorowe. Końcówka wyjazdu dramatyczna, bo wówczas odbyła się wymiana zdań wspomniana przeze mnie we wcześniejszym wpisie. Doprowadził mnie do tego, że musiałam z domu wyjść. Chyba drugi raz w życiu mi się tak zdarzyło. Wyszłam, strzeliłam szlochem w samotności, przewietrzylam głowę, zebrała siły i wróciłam do domu, gdzie SzM usiłował udać, że nic się nie stało, bo zdał sobie sprawę że przesadził. Na szczęście Małej nie było, nic nie wiedziała.
Niedziela - to najpierw skruszony SzM, a potem rodzinny obiad na który zaprosiłam Młodego z Panną. Mała niestety już miała wcześniej zorganizowane popołudnie, o czym wiedziałam, ale my posiedzielismy sobie całkiem miło i przyjemnie.

A teraz dochodzę do wniosku że ostatnimi czasy ilość moich wpisów na blogu świadczy o mojej kondycji psyche. Im gorzej tym więcej wpisów. Niestety.

I tak to.

Piszę z telefonu i różnie bywa z jakością. Zżeram końcówki, walczę ze słownikiem, publikuję i okazuje się, że potrzebna korekta. Ale się nie poddaję 😉

6 komentarzy:

 1. Blogoterapia dobrze działa. Takie napisanie i uporządkowanie myśli trochę rozjaśnia w głowie i dzięki temu łatwiej dojść, jak problemy rozwiązać. Przynajmniej ja tak mam

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, ja też tak mam:)można się wygadać, zdystansować i poukładać na nowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znowu mam filmik
  dla ciebie albo Młodej
  słuchałam dziś przy garach i myślałam o Was :)

  https://www.youtube.com/watch?v=UgHIssZA4wc

  OdpowiedzUsuń
 4. nawet kasia Nosowska gada z Eweliną, może to was zachęci ;)
  https://www.youtube.com/watch?v=UsvNDyrZqIk

  OdpowiedzUsuń